Czy czekoladowa fontanna używa prawdziwej czekolady?

Tak, używamy wysokiej jakości belgijskiej czekolady firmy Barry Callebaut

Jak dużo czekolady oferujecie?

Ilość czekolady zależy od pakietu oraz fontanny, którą Państwo wybierzecie.

Jak wiele osób jest w stanie obsłużyć fontanna?

Tak naprawdę najpierw należy dobrać odpowiednią ilość czekolady, stosowną do ilości gości, a następnie ilość i rodzaj fontann. Każde 5kg czekolady wystarcza dla około 100 -120 osób. Jeżeli wiadoma jest już w przybliżeniu liczba gości, którzy będą na przyjęciu, to wiadomo też ile będzie potrzeba czekolady.

Czy muszę samodzielnie ustawić, uruchomić, a po przyjęciu posprzątać i umyć urządzenie?

Istnieją dwa warianty:
W przypadku wybrania opcji z obsługą - my możemy zrobić wszystko za Ciebie. Przyjeżdżamy na ok. godzinę przed przyjęciem i wszystkim się zajmujemy. Fontanna wraz z dodatkami zostaje rozstawiona, a czekolada odpowiednio wcześniej rozpuszczona. Kiedy Twoi goście przybędą, poczują unoszący się wszędzie słodki zapach czekolady. Po wszystkim zajmiemy się posprzątaniem i umyciem fontanny. Ty musisz tylko cieszyć się swoim przyjęciem! W przypadku wypożyczenia samych urządzeń - Musisz samodzielnie ustawić i przygotować fontannę do pracy. Na drugi dzień po przyjęciu zwracasz umyte urządzenia. Organizacja owoców i przystawek również będzie spoczywać na Twoich barkach. Należy pamiętać o tym, że owoce przy fontannie trzeba na bieżąco uzupełniać. Przy wypożyczaniu bez obsługi pobieramy też kaucję zwrotną na wypadek uszkodzenia urządzenia.

Jak długo mogę mieć fontannę na moim przyjęciu?

Fontanna może pracować maksymalnie do 12h. Nasze pakiety przewidują wynajem wraz z obsługa na 6h , istnieje możliwość indywidulanych ustaleń.

Czy są jakieś wymogi jeżeli chodzi o elektryczność, czy sposób ustawienia?

Konieczny jest solidny, wypoziomowany stół. Tylko na wypoziomowanym stole czekolada będzie poprawnie spływała - równomiernie po każdej stronie. Fontanna wymaga uziemionego gniazdka 230V w odległości do 5 metrów od miejsca ustawienia

Jakie dodatki mogą być używane do jedzenia z czekoladą?

Rodzaj dodatków jest ograniczony tylko Twoją wyobraźnią. Przykładem mogą być: truskawki, ananas, brzoskwinie, pianki, precle, rurki, ciastka, winogrona itd.

Czy dostarczacie dekoracje do fontanny?

Oczywiście – Przystrajamy fontanny materiałami satynowymi, organzą, tiulem, kwiatami oraz świecami. Jeżeli uważasz, że lepszy będzie inny rodzaj dekoracji (kolorystyka, styl, itp.), poinformuj nas o tym odpowiednio wcześniej a przygotujemy wszystko według Twoich zaleceń. W opcji wynajmu fontanny czekoladowej z obsługa oferujemy wynajem podświetlanego podestu w cenie.

Czy czekoladowa fontanna może być użytkowana na powietrzu?

Nie, ponieważ aromat czekolady przyciąga owady - w szczególności pszczoły i osy. Poza tym utrzymanie odpowiedniej, stałej temperatury czekolady jest niezbędne aby fontanna działała prawidłowo i czekolada spływała równomiernie z każdej strony. Trudne również jest utrzymanie całości w pożądanym stanie, kiedy działanie nawet małego wiatru powoduje rozbryzgiwanie się czekolady.

Czy w momencie rezerwacji wymagana jest zaliczka?

Tak, podczas rezerwacji spisujemy umowę, ustalamy szczegóły i pobieramy 50% zaliczki. Liczba rezerwacji jest ograniczona a umowy podpisywane są w kolejności zgłoszeń na daną datę.

Konkurencja oferuje wyższe fontanny za podobną cenę, dlaczego mam wybrać właśnie Państwa ofertę?

- oferujemy wynajem najwyższej jakości ekskluzywnych fontann. Fontanny te, w odróżnieniu od ich azjatyckich zamienników wykonane są w całości z wysokiej jakości grubowarstwowej blachy chromowanej. Czekolada przenoszona jest za pomocą stalowego świdra w stalowej kolumnie. Powyższe elementy w ich wschodnich odpowiednikach są po prostu plastikowe. Odpowiednia moc grzałki i silnika typu Super Silent czyni jej pracę bardzo cichą. Wszystkie fontanny posiadają odpowiednie zabezpieczenia przeciwzwarciowe i termiczne, których nie posiada azjatycka konkurencja. Oferowane przez nas fontanny posiadają dodatkowo stalowe sitka zabezpieczające kawałki owoców i ciastek przed dostaniem ich się w okolice wirnika i jego zablokowaniu – nikt z Państwa nie chciałby, aby stało się to właśnie na jego przyjęciu. WAŻNE: Nasze fontanny nie przegrzewają się co zdarza się azjatyckiej konkurencji której fontanny pracują max. 30 minut. Czas pracy naszych fontann zawiera się w przedziale do 12 godzin! Odpowiedni system wentylacji gwarantuje poprawną, nieprzerwaną prace urządzenia. Jak długo trwa wypożyczenie fontanny? - Nasze pakiety zawierają 6 godzin dostępności dla gości. W zdecydowanie większości przypadków jest to wystarczający czas na to niecodzienne wydarzenie. Istnieje oczywiście możliwość ustalenia innych warunków wynajmu.


Fontanna Giles & Posner CF1500

Idealna dla dużych przyjęć

Wysokość:81 cm
Pojemność:3 - 5kg czekolady
Czas pracy:16h ciagłej pracy
Liczba osób:60 - 120 osób
x

Fontanna CF54

Idealna na małe przyjęcia z przyjaciółmi, imieniny, urodziny, imprezy domowe

Wysokość:54 cm
Pojemność:0,9 - 1,9 kg czekolady
Liczba osób:10 - 30 osób
Czas pracy:4h ciągłej pracy
x

Fontanna CF65 PRO

Idealna na średnie i duże przyjęcia

Wysokość:65 cm
Pojemność:2,5 - 5 kg czekolady
Liczba osób:40 - 100 osób
Czas pracy:12h ciągłej pracy
x