Wychodząc na przeciw wszytkim zwolenikom słodkich atrakcji, pragniemy przedstawić kilka zasad doboru fontann czekoladowych.

  1. Określ liczbę zaproszonych gości ( wybierając ofertę wynajmu fontanny trzymajcie się bezpiecznej zasady " Każde 2,5 kg czekolady wystarczy na ok. 50 zaproszonych gości"). Jeśli na Wasze przyjęcie zaprosicie 30 osób, wybierzcie małą fontannę. Każda fontanna posiada swoja minimalną pojemność. Zatem, aby przez dłuższy czas cieszyć się niesamowitym widokiem spływającej czekolady należy mieć świadomość swojego wyboru. 
  2. Zapytaj o producenta oferowanych urządzeń. Najbardziej znane to (Sephra, Giles & Posner, Optimal). Tylko profesjonalne urządzenia zapewniają długotrwałą prace, dają gwarancję prawidłowej pracy urządzenia oraz gwarantują zadowolenie gości. Oferowanie tanich urządzeń, z tworzywa sztucznego może doprowadzić do awarii w najmniej oczekiwanym momęcie. Urządzenia te nie sa przystosoane do długotwałej pracy, elementy przegrzewają i moga uleć zniszczeniu. 
  3. Omów dobór przekąsek, powierz przygotowanie ich osobą doświadczonym, które wiedza jakie owoce sa najlepsze w połaczeniu z czekoladą, oraz znają sposób ich przygotowania. 
  4. Dobierz odpowiedni smak czekolady. Pamietaj, że do fontann stosowane są czakolady w zwiększonej ilości masła kakaowego niż czekolady tradycyjnę. Dzięki temu smak rózni się nieznacznie od czekolady w tabliczce. Poproś o przygotowanie próbek czekolady, przed dokonaniem wyboru. Najlepsza belgijską czekoladę oferuje Barry Callebaut.
  5. Pamiętaj o obłudze fontanny czekoladowej. Powierzenie obsługi nad urządzeniam przeszkolonej osobie gwarantuje: poprawne działanie fontanny w czesie jej pracy, dbanie o porządek, w przypadku upuszcznia przekąsek do misy z czekoladą, obsługa usunie problem i przywróći poprawną pracę urządzania. Zadba o bezpieczeństwo szczególnie dla najmłodszych amatorów czekoladowego szaleństwa. Zadba o to aby cała atrakcja była przygotowana perfekcyjnie a osoby wynjamujące będą mogły skupić się w 100% na korzystaniu z niesamowitaj atrakcji
  6. Zapoznaj się z galeria realizacji usługodawcy. Zwróć uwage na estetykę przygotowanych realizacji, stosowanie efektownych podświetlanych podestów, dekoracji, sposobu oraz ilości podania przekąsek.
  7. Ciesz się niesamowitym smakiem oraz aromatem najlepszej belgijskiej czekolady. 

 

 Czekolada to z pewnością produkt, który najskuteczniej obrósł w fakty i mity dotyczące jego wpływu na zdrowie.

Jedzenie bogów, afrodyzjak, główna przyczyna próchnicy, bomba kaloryczna, zakazana osobom na diecie i cukrzykom.
Będąc dzieckiem, nieraz słyszeliśmy - nie jedz czekolady, czekolada popsuje Twoje zęby, cera się zepsuje i będzie cię bolał brzuch. Jednakże prawda o czekoladzie jest zgoła odmienna.

Czytaj więcej: Wpływ czekolady na nasze zdrowie

czekoladowe niebo

CZY KIEDYKOLWIEK BĘDĄC DZIECKIEM MARZYLIŚCIE O TYM, ABY Z NIEBA POPŁYNĘŁA CZEKOLADA? Jeśli tak to trafiliście w odpowiednie miejsce.

CZEKOLADOWE NIEBO to firma, która pomoże spełnić Wam to marzenie. Zależy nam na spełnieniu Państwa oczekiwań i wymagań, dlatego oferujemy Państwu wynajem profesjonalnych fontann czekoladowych wraz z najlepszą belgijską czekoladą.Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy chcą aby ich uroczystość została zapamiętana i stanowiła połączenie dobrego gustu i smaku.

Głównym obszarem naszego działania jest województwo śląskie, a w szczególności w takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sosnowiec, Będzin oraz miasta ościenne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czekoladowe Niebo

 

Coraz częściej w naszym kraju można zauważyć modę na oryginalne wesela. Jakie atrakcję wybrać? Jak zaskoczyć zaproszonych gości? Jak sprawić aby nasza uroczystość pozostała długo w pamięci zaproszonych gości? Odpowiedzi na tak postawione pytanie poszukuje dzisiaj każda młoda para.

Fontanna czekoladowa to doskonały, a co najważniejsze sprawdzony pomysł, który zagwarantuje zadowolenie Waszych gości. Ponieważ obecnie na rynku jest wiele firm wynajmujących fontanny czekoladowe, nasuwa się pytanie, którą wybrać, a co zwrócić uwagę przy wyborze fontanny czekoladowej? 

Czytaj więcej: Fontanna czekoladowa na wesele


Fontanna Giles & Posner CF1500

Idealna dla dużych przyjęć

Wysokość:81 cm
Pojemność:3 - 5kg czekolady
Czas pracy:16h ciagłej pracy
Liczba osób:60 - 120 osób
x

Fontanna CF54

Idealna na małe przyjęcia z przyjaciółmi, imieniny, urodziny, imprezy domowe

Wysokość:54 cm
Pojemność:0,9 - 1,9 kg czekolady
Liczba osób:10 - 30 osób
Czas pracy:4h ciągłej pracy
x

Fontanna CF65 PRO

Idealna na średnie i duże przyjęcia

Wysokość:65 cm
Pojemność:2,5 - 5 kg czekolady
Liczba osób:40 - 100 osób
Czas pracy:12h ciągłej pracy
x